Balayı Çiftleri İçin Sessiz ve Rahat Villalar

2 kişilik balayı vilları kiralamak isteyenlere Belek Villaları

2 Kişilik Balayı villaları kiralama çiftler için oldukça önemlidir. Hayatlarını birleştiren aşıklar, unutulmaz bir balayı hatıraları biriktirmek isterler. Balayını özel kılan en önemli şeyde hayatta bir kere kutlanmasıdır. Evli çiftlerin bu hatıraları canlı tutmak, heyecanlarını hatırlanabilir kılmak için farklı seçenekler düşünmektedir.

İşte bu anlamda Antalya Belek Bölgesindeki çok özel ”balayı villaları” arzu ettiğiniz kaliteyi sizlere sunar. Hem bütçenizi fazla zorlamaz, hemde maceralı bir kutlama için ilk tercih edilen seçeneklerdendir. Villamızda arzu ettiğiniz bir balayı geçirebilmeniz için sizlere her türlü hizmeti verebiliriz.

2 Kişilik Balayı Villaları Kiralamak İçin olmazsa olmazlar

Bütçenizi belirleyin: Mali durumunuza göre balayı villanız için bir bütçe belirleyin. Villaların uygun fiyatlıdan çok pahalıya kadar değişebileceğini unutmayın, bu nedenle neleri karşılayabileceğiniz konusunda gerçekçi olun.

Balayı villalarını araştırın: İstediğiniz destinasyondaki balayı villalarını çevrimiçi arayın. Özel havuz veya spa küveti, özel bahçe veya teras ve daha fazla mahremiyet için gözlerden uzak bir konum gibi özel olanaklar sunan villaları arayın.

Müsaitliği kontrol edin: Kriterlerinizi karşılayan birkaç villa bulduktan sonra, istediğiniz seyahat tarihleri için müsaitliklerini kontrol edin. Özellikle yoğun seyahat sezonunda önceden rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun.

Villa sahibi veya acentesi ile iletişime geçin: Rezervasyonu ve check-in ve check-out saatleri, ulaşım düzenlemeleri ve herhangi bir özel istek gibi ek detayları onaylamak için villa sahibi veya acentesi ile iletişime geçin. Rezervasyon tarihleriniz hakkında bilgi alın.

Etkinlikleri planlayın: Balayınız için romantik akşam yemekleri, spa uygulamaları veya açık hava etkinlikleri gibi etkinlikleri araştırın ve planlayın. Müsaitliği sağlamak için bu etkinlikleri önceden rezerve etmek isteyebilirsiniz.

Uygun şekilde paketleyin: Planladığınız iklime ve etkinliklere uygun giysi ve aksesuarları paketleyin. Pasaport ve vize gibi gerekli seyahat belgelerini yanınıza almayı unutmayın.

Balayı villanızın keyfini çıkarın: Balayı villanıza vardığınızda rahatlayın ve romantik kaçamaklarınızın tadını çıkarın. Unutulmaz bir balayı deneyimi yaratmak için villanın olanaklarından ve aktivitelerinden yararlanın.

2 Kişilik Balayı Villaları Özellikleri

Villamız rahat ve huzurlu bir balayı için çiftlere özel olarak kiralanmaktadır. Etrafı sessiz ve 3+1 oda şeklinde triplex olarak inşa edilmiştir. Havuzun etrafı kapalı olması nedeniyle istenilen mahremiyeti karşılamaktadır. Geniş havuzu ile ve havuz başı terası ile güzel bir ortam sağlamaktadır. 250 metre karelik alana inşaa edilen villamız, doğaya yakın konumdadır.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 3+1
  • Banyo Sayısı: 1
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 7000 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 7500 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 8500 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 8500 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 8000 TL

Konum