Günlük Kiralık Havuzlu Villa Antalya Belek’te

Tatil Planlarınızda Otel yerine, Günlük Villa Kiralamayı Seçin

Yaz aylarında size en uygun tatil mekanı olarak Antalya’yı tavsiye ediyoruz. Belek bölgesindeki günlük kiralık havuzlu villa tercihi yapmanız durumunda, aileniz ile bir arada neşeli bir zaman geçirmeniz içten bile değildir. Bu bölgedeki villalar genelde evinizi aratmayacak konforu size sağlarlar. Havuzlu villala seçenekleri oldukça fazla olan bu bölgede villaları günlük kiralama yaparak, tatil sürenizi sizin belirlemenize oldukça yardımcı olacak alternatifler bulunur.

Böylece tatil planlarınız için ayırdığınız bütçeyi aşmadan, ayırdığınız para kadar tatil imkanı sunar. Otellerde yapılacak olan konaklamalarda herşey dahil sistemi genelde kalabalık aileler için uygun gelmemektedir. Kişi başı ödenen ücret bazı otellerde 3.500 – 5000 TL arasında olabilmektedir.

Oysa; günlük kiralık havuzlu villa tercihi yapan bu tür kalabalık guruplar ve geniş aileler bütçelerini fazla zorlamadan tatil imkanına sahip olurlar. Ayrıca özgür bir tatilin olanaklarından da faydalanırlar.

Günlük Kiralık Havuzlu Villa

Tatil için havuzlu bir villa kiralamakla ilgileniyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var:

Konum: İster sahile ister diğer turistik yerlere yakın olsun, villanın tatil planlarınız için uygun bir bölgede bulunduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Özellikler: Villanın tam donanımlı bir mutfak, klima, Wi-Fi ve çamaşır/kurutma makinesi gibi konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan tüm olanaklara sahip olduğundan emin olun.

Boyut: Villanın grubunuz için doğru boyutta olduğundan emin olun. Çok küçük veya çok büyük olmasını istemezsiniz.

Fiyat: Kiralama fiyatını göz önünde bulundurun ve bütçenize uygun olduğundan emin olun.

Rezervasyon: İhtiyaçlarınızı karşılayan bir villa bulduğunuzda, tarihlerinizi garanti altına almak için önceden rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun.

Genel olarak, havuzlu bir villa kiralamak, aileniz veya arkadaşlarınızla dinlendirici bir tatil geçirmenin harika bir yolu olabilir. Sadece araştırmanızı yaptığınızdan ve ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan bir villa seçtiğinizden emin olun. Villamızda aradığınız tüm özellikler mevcuttur.

Tatilinizi rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeniz için uygun fiyatlara bütçenize göre bir tatili villamızı kiralayarak yapabilirsiniz. Villamızın, havuz bakımı ve, bir ailenin yaşaması için gerekli tüm mutfak malzemeleri ile tam donanımlıdır. Kiralama sonrası evinizdeki konforu da aratmayacak bir ortamı satın almış olursunuz.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 3+1
  • Banyo Sayısı: 2
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 5500 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 6500 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 7000 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 7000 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 6500 TL

Konum