Haftalık Villa Kiralama Erken Rezervasyon Fırsatı

En uygun bütçe ile Antalya Belek’te haftalık villa kiralama

Haftalık Kiralık Villa için aramanız gereken villa tipi, kişisel tercihlerinize ve seyahatinizin özel ihtiyaçlarına bağlıdır. Antalya’da haftalık kiralık villa ararken göz önünde bulundurulması gereken bazı önemli faktörler bulunmaktadır. Yaz tatilinizi planlarken en öncelikli konu erken rezervasyondur. Erken rezervasyon yapılmadığı takdirde yoğun turizm sezonunda yüksek bedellerle villa kiralaması yapmak zorunda kalırsınız.

Haftalık Villa Kiralama yapmadan önce, grubunuzun yada ailenizin büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Herkesin rahatça barınabileceği ve ailenizin rahatlıkla dinlenebileceği yeterli oda, banyo, ve yatak kapasitesinin villanın özelliklerinde bulunması gereken olmazsa olmazıdır.

Bir başka özelliğide kiralayacağınız villanın konumudur. Villanın konumu sahile yakın, aynı zamanda da şehir merkezine ulaşımı kolay olmalıdır. Bazı villalar şehre uzak, sakin sessiz bir konumdadır. Sessizlik arayan bazı ailelerin villa kiralama tercihi bu yöndede olabilmektedir. Antalya Belek bölgesindeki villamız aranılan bu özelliklerin tamamını karşılamaktadır.

Belek’teki yazlık villalar haftalık kiralamalar için oldukça uygundur. haftalık kiralık havuzlu villa kiralamak isteyen ailelerin tercihi Antalya Belek bölgesinde bulunan villamızdır. Villamızın hem şehre ulaşım kolaylığı vardır, hemde etrafı sesiz ve sakindir. Rahatsız edilmeden aileniz ile rahat bir tatil imkanını size sunar.

Villamız, aradığınız olanaklar açısından tüm istekleri karşılayacak şekilde tam donanımlıdır. Mutfak malzemeleri eksiksiz, ailenize şahane yemekler yapabileceğiniz kapasitededir. Villamızın havuzunda aileniz ile eğlenmek ve akdenizin meltem rüzgarları altında güneşlenmek için oldukça uygundur.

Antalya Belek’te 1 Haftalık Kiralık Villa Paketi

Villamız Belek’te bulunmaktadır. Villamız, 5 oda 1 salon şeklindedir. 

2 Banyo ve 2 WC ile geniş ailelere rahat bir yaşam ortamı sunmaktadır. 

Villamız 10 kişilik bir grubun rahatlıkla konaklamasını sağlayabilecek özelliklere sahiptir.

Villamızda en az 5 yatak odası mevcuttur.

Herkesin bir arada konaklama imkanına sahip olabileceği özellikleri taşımaktadır.

Villamızda 1 Haftalık konaklama yaptığınızda villada  kullanacağınız elektrik ve su kullanımı size ait olup, saatleri girişte not alarak çıkışınızda kullanımınız kadar olan bedel tahsil edilir. 

Elektrik KW 3.5 TL Su tonu 18 TL dir. (kullanım bedeli pakete dahil değildir)

Depozit olarak girişte 10.000. TL alınır.

Villaya bir zarar verilmediğinde çıkışta alınan depozito tamamen iade edilir. 


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 5+1
  • Banyo Sayısı: 2
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 48000 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 59.500 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 62.500 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 62.500 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 62.500 TL

Konum