Tatiliniz İçin Kiralık Yazlık Villa Paketini İnceleyin

Bütçenize en uygun yazlık evleri sitemizden kiralayabilirsiniz

Antalya’da bir tatil evi kiralamak veya kiralık yazlık villa seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız önceden rezervasyon yapmak oldukça önemlidir. Yaz tatilinizi uygun fiyatlara yapmak için tercihlerinizi önceden belirlemek ve kiralamayı rezerve etmek gerekir. Tatilinizi güvence altına aldığınızda yüksek turizm sezonundaki fiyatlardan etkilenmez ve oldukça ekonomik fiyatlara sorunsuz bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Kiralık yazlık ev için önceden yapacağınız rezervasyon ile bütçenizi fazla zorlamadan ekonomik fiyatlarda villa kiralayabilirsiniz. Böylelikle yazlık ev kiralamada sizin için uygun bir tatili de satın almış olursunuz.

Villamız haftalık, on günlük ve on beş günlük kiralamaya oldukça uygun bir villadır. On beş günlük ve daha uzun kiralamalar için kiralama yapan ailelere daha ekonomik fiyatlar sunulmaktadır.

Rüya Gibi Bir Tatil İçin Kiralık Yazlık Villa

Belek bölgesinin en sakin yerinde konumlu olan villamız ana yodan uzak ve gürültüye maruz kalmayacağınız bir bölgededir. Villamızın etrafında sizi ve ailenizi rahatsız edecek birşey bulunmamaktadır. Muhafazakar ailelerin tatilinede oldukça uygundur.

Büyük havuzunda rahatlıkla yüzebilir, akşam yemeklerinizi barbekü keyfi ile çıkarabilirsiniz. Dilerseniz havuz başında ailenize özel parti düzenleyebilirsiniz. Villamız temiz ve daima hijyen kuralları ile güvence altındadır. Kiralık yazlık eviniz Covid-19 kurallarına göre temizlenmektedir.

Havuz daima bakımlı ve periyodik olarak klorlanmaktadır. Havuzdan mantar ve çeşitli hastalıkların size bulaşmayacağından emin olabilir ve güven içerisinde yüzebilirsiniz.

Günlük Kiralık Yazlık evimizde arzuladığınız tatili çok rahat geçirebilirsiniz. Tam donanımlı mutfak malzemeleri ile arzu ettiğiniz yemeği aileniz için hazırlayabilirsiniz.

Yazlık Villa Kiralama Ekstra Ödemeleri Nelerdir?

Satın aldığınız kiralama paketinde villamızda kullandığınız elektrik ve su kullanımı kiralama yapan müşteriye ait olup, girişte saatlerin numaraları kayıt alınarak kiralama sonununda kullanılan tüketimi ödemek ile yükümlü olursunuz. Elektrik KW 3.5 TL, Su tonu ise 18 TL olarak ücretlendirilmektedir. 

Ev temiz ve düzgün olarak teslim edilmektedir. Temizlik ücreti olarak 1 defaya mahsus 1000 TL alınmaktadır. Kullanım sürecinde ikinci bir defa temizlik istenirse ekstra olarak ücretlendirme yapılmaktadır. 

Depozit olarak 10.000 TL giriş esnasında kiralama yapandan peşin olarak alınır. Kiralama sonunda eve bir zarar verilmediği takdirde alınan depozito müşteriye iade edilir.

Aileniz ile rüya gibi bir tatil için bütçenize uygun fiyatlarda olan villamızı kiralamak için,

fiyatlar ve rezervasyon tarihleri için bizi arayın.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 4+1
  • Banyo Sayısı: 2
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 97.500 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 98.500 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 98.500 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 98.500 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 98.500 TL

Konum