Balayı Villa Kiralaması Yapmak İçin Bizi Arayın!

Balayı villa kiralama seçimi yaparken size sunulan olanaklara dikkat etmelisiniz. Hayatınızda bir kere gerçekleşecek olan bu özel günde balayı villa kiralama oldukça önem arz etmektedir. Balayı villanızı tercih ederken sesiz sakin bir yerde mi olmasını yoksa merkeze yakın bir konumda mı olmasınımı tercih edeceksiniz.

Öncelikle bu kriterlere dikkat etmelisiniz. Balayı Villa kiralamasında bu önemli kriterlere göre tercihleriniz doğrultusunda villa fiyatlarıda değişkenlik gösterebilir.

Balayı Villa konumu açısından şehre uzak olması ve tenha bölgede yer alması tercihi, romantik ve huzurlu bir balayı arzu ettiğinizi gösterir. Diğer bir açıdan merkeze yakın bir konumda villa seçerseniz, eğlenceyi ve müstakbel eşinle geceyi bir restoranda yahut barda sonlandıracağının işaretleri vermektedir.

Her ne şekilde olursa olsun Balayı Villa kiralamasında göz önünde bulunduracağınız ilk faktörlerdir.

Unutulmaz ve keyifli bir deneyim yaşamanız için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kriter vardır.

İşte dikkate alınması gereken bazı faktörler:

Diğer bir tercihte arzu edilen şey mahremiyettir. Balayı villaları söz konusu olduğunda mahremiyet çok önemlidir. Villanın size ve eşinize balayınızın keyfini kesintisiz bir şekilde çıkarabilmeniz için yeterli mahremiyet sunduğundan emin olmalısınız. Villanın tenha olup olmadığını ve yakınlarda komşu olup olmadığını kiralama yapmadan önce kontrol edin. Kiralama tercihinizi buna göre şekillendirin.

Olanaklar: Balayınızı iyi bir şekilde geçirmek için villalarda jakuzi, özel havuz ve sauna gibi farklı özellikleri olanları tercih edin. Klima olmazsa olmazıdır. Wi-Fi ve elektronik donanımları eksiksiz ve tam olduğunu mutlaka sorun. Arzu ederseniz özel aşçı talep edip edemiyeceğinizi kiralama yaptığınız firmadan özel olarak sorunuz. Hem size verilen hizmet düzeyi hakkında geniş bilgilendirme almış olursunuz.

Bütçe: Balayı villası kiralamanız için bir bütçe belirleyin ve bütçenize oldukça uygun bir villa seçin. Bazı villaların temizlik ücreti veya depozito gibi ek ücretleri olabileceğini de sakın unutmayın, bu nedenle bunları da bütçenize dahil ederek size çıkacak maliyeti iyi hesaplatın. Sonradan ekstra ödemelere maruz kalmayın.

İletişim: Villa yönetim ekibi ile iletişimin açık, hızlı ve verimli olduğundan emin olun. Ulaşım ve yerel faaliyetler hakkında bilgi sağlayıp sağlamadıklarını ve herhangi bir özel istek veya düzenlemeyi karşılayıp karşılayamayacaklarını kontrol edin.

Sizlere bu kriterleri sağlayacak villamızda Balayı Villa Kiralaması yapmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 3+1
  • Banyo Sayısı: 1
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 7000 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 7000 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 7000 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 7000 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 7000 TL

Konum