Ailenize Mahremiyet Sağlayan Villa Kiralama

Gözlerden uzakta, muhafazakar villa kiralama

Aileniz için hem mahremiyet hem de muhafazakar bir ortam sunan bir kiralık yazlık arıyorsanız, muhafazakar villa kiralama sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Villa kiralama genellikle şehir hayatının koşuşturmacasından uzakta, daha tenha ve huzurlu bölgelerde yer almaktadır.

Ailelere, herhangi bir rahatsızlık duymadan rahatlayabilecekleri ve tatillerinin tadını çıkarabilecekleri güvenli ve emniyetli bir ortam sağlarlar. Tatile gittiklerinde birçok aile için mahremiyet büyük bir endişe kaynağıdır. Muhafazakar bir villa kiralama, sizin ve ailenizin konaklamanız boyunca tam mahremiyete sahip olmasını sağlar.

Özel havuzu ve bahçesi ile meraklı gözlerden, gürültülü kalabalıklardan endişe duymadan güneşin ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu villalar genellikle mahremiyet ve güvenlik duygusunu daha da artıran yüksek duvarlara veya çitlere sahiptir.

Otel kiralamadaki olanaklardan daha çok imkanı biz sunarız

Aileler için muhafazakar villa kiralamanın bir diğer avantajı da kendi programınızı oluşturabilmenizdir. Genellikle katı giriş ve çıkış saatleri olan otellerin aksine, villa kiralama, istediğiniz gibi gelip gitmenize izin verir. Boş zamanınızda keyifli bir kahvaltı yapabilir, günü çevreyi keşfederek geçirebilir ve yemek saatlerini veya aktiviteleri kaçırma endişesi duymadan rahatlatıcı bir akşam için villaya dönebilirsiniz.

Ayrıca; Muhafazakar villa kiralama, ayrıca otellerden daha fazla alan sunar ve bu özellikle aileler için faydalı olabilir. Ayrı yatak odaları ve oturma alanları ile herkesin rahatlamak ve gevşemek için kendi alanı olabilir. Bu, kestirmeye veya erken yatmaya ihtiyaç duyan küçük çocukları olan aileler için özellikle önemlidir. Ek alan, yemek saatleri ve aktiviteler söz konusu olduğunda daha fazla esneklik sağlar.

Böylece; Muhafazakar villa kiralama, villanın aile dostu olması ile ihtiyacların tamamının karşılanması istekler açısından önemlidir. İyi donanımlı mutfakları, konforlu oturma alanları ve bol miktarda açık alanı olan villaları arayın. Villanın, konaklamanızı daha da rahatlatıcı hale getirmek için temizlik veya yemek pişirme gibi herhangi bir ek hizmet sunup sunmadığını da kontrol etmeye değer.

Genel olarak, aileler için muhafazakar bir villa kiralamak, bol alan ve esneklik ile huzurlu ve özel bir tatil deneyimi sunar. Mahremiyet ve güvenlik duygusu sağlayan bir kiralık yazlık arıyorsanız, muhafazakar bir villa kiralamak siz ve aileniz için mükemmel bir seçenek olabilir.

Villamız mutaassıp ailelere uygundur

Sahile 4 km uzaklıkta bulunan villamız, A 101, Migros Alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. 4+1 özel havuzlu müstakil villa içerisinde sauna ve jakuzi bulunmaktadır. Konum olarak sakin ve geniş bir arazi ortamında bulunmaktadır. Yazlık kışlık havuzu ile sizleri villamızda ağırlamayı bekliyoruz. Etrafında oldukça fazla alışveriş merkezleri bulunmaktadır, çarşıya çok yakın konumdadır. Huzurlu ve sakin bir ortamda aileniz ile tatil yapmak için çok idealdir.

Temizlik ücreti 1000 TL Elektrik 1 kW 3.5 TL 1 Ton su 18 TL. Her eve giren müşteriden 10.500 TL


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 3+1
  • Banyo Sayısı: 1
  • Metrekare: 250 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 7000 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 7500 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 8500 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 8500 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 8000 TL

Konum